Kamagra Oral Jelly

Koupit Kamagra Oral Jelly Sildenafil 100 mg bez lékařského předpisu v lékárně

Kamagra Oral Jelly se používá k léčbě erektilní dysfunkce po celém světě. Lék má prokázanou účinnost a umožňuje rychle dosáhnout vašeho cíle. Kamagra Oral Jelly se používá k potlačení impotence a zvýšení libida. Umožňuje vám zapomenout na užívání tablet a udržet si sebevědomí. Přípravek je založen na použití sildenafilu, účinné složky Viagry, která zajišťuje stabilní účinek během užívání.

S naší pomocí si můžete koupit Kamagru Oral Jelly kdykoliv se vám to hodí. Zajistíme rychlé doručení objednávky a zohledníme případná další přání zákazníka. Online lékárna pracuje bez přestávek a víkendů. Každý dospělý muž si může po obdržení doporučení lékaře objednat produkt na potenci bez lékařského předpisu. 

 • Rychlý nástup účinku
 • Dlouhotrvající účinek
Zabezpečená transakce
Navštivte odkazy na certifikáty na stránce Pokladna
Payment Methods

Kamagra Oral Jelly 100mg

Balíček Cena Per Sachet Ušetříš Bonus
100mg x 10 sáčků
51.95
€ 5.2 € 0 - Koupit
100mg x 21 sáčků
€ 109.2 / 91.35
€ 4.35 € 17.85 - Koupit
100mg x 30 sáčků
€ 156.11 / 129.71
€ 4.32 € 26.4 + 5 sáčků Koupit
100mg x 63 sáčků
€ 327.53 / 213.5
€ 3.39 € 114.03 + 7 sáčků Koupit
100mg x 90 sáčků
€ 468.2 / 289.1
€ 3.21 € 179.1 + 8 sáčků Koupit
100mg x 110 sáčků
€ 571.92 / 318.92
€ 2.9 € 253 + 9 sáčků Koupit
100mg x 220 sáčků
€ 1143.3 / 630.7
€ 2.87 € 512.6 + 18 sáčků Koupit

Příklad obálky
Vaše objednávka bude bezpečně zabalena a doručena do 24 hodin. Takto vypadá balení (skutečné obrázky zaslaného zboží). Má velikost a vzhled běžného dopisu (24x11x0,7 cm) a obsah nechybí.

Způsob doručení
Pošta EU
Doba dodání
9-21 dní
Cena
€ 20
Sledovací číslo bude k dispozici do 3 dnů
Mezinárodní přeprava
Ochrana a bezpečnost
Diskrétní balení
Záruka soukromí a anonymity
Dodání vaší objednávky do 21 dnů
100% jistota dodání.

Účel a vlastnosti Kamagra Oral Jelly

Kamagra Oral Jelly může účinně bojovat proti sexuální impotenci. Což se v posledních letech stává stále častějším problémem u silnějšího pohlaví. Užívání v souladu s individuálním dávkováním vám pomůže obnovit erekci a prodloužit pohlavní styk, stejně jako učinit vaše orgasmy živější. Droga se vyznačuje dlouhodobým účinkem, který vám umožní mít několik sexuálních styků během určité doby po užití látky. Jedná se o neobvyklou formu uvolňování, která má několik výhod:

 • snadnost příjmu;
 • téměř okamžitý dopad;
 • minimální riziko nežádoucích účinků;
 • přijatelná cena.

Užívání léku na zlepšení potence může být před vaší druhou polovičkou utajeno. Tento lék je skvělý pro muže, kteří neradi používají pilulky. S ním můžete zapomenout na nutnost pečlivě plánovat sex.

Jak Kamagra Oral Jelly funguje

Účinná látka v léku může inhibovat PDE typu 5. Blokováním enzymu fosfodiesterázy pomáhá sildenafil vytvářet v těle dusík a cyklický guanosinmonofosfát, který je potřebný k prokrvení uvolněných hladkých svalů. Lék pomáhá zlepšit krevní oběh v pánevních orgánech, což je nezbytné pro dosažení požadovaného výsledku. Jakmile se kavernózní tělesa naplní krví, muž dosáhne stálé a dlouhodobé erekce.

Kamagra Oral Jelly má přirozený účinek na tělo a není návyková. Aby se dostavil účinek, potřebuje muž sexuální stimulaci od své partnerky.

Rozdíly mezi Kamagra Oral Jelly a Viagrou

Složení je podobné slavné modré pilulce pro mužskou sílu. Účinná látka je stejná, ale forma uvolňování se liší. Generikum ve formě gelu funguje mnohem rychleji. Tělo látku vnímá snadněji, takže nežádoucí účinky jsou velmi vzácné. Lék lze koupit bez lékařského předpisu, čehož můžete využít na našich webových stránkách.

Užívání Kamagry Oral Jelly

Gelová forma maximálně usnadňuje terapii. Nemusí se zapíjet vodou. Výrobek má příjemnou chuť a vůni a stačí ho jen vložit do úst a žvýkat. Lze jej také rozpustit ve vodě. Denní dávka jednoho sáčku by neměla být překročena. Kamagru byste měli užít půl hodiny před sexem. První účinek léku přichází do 15 minut po jeho použití. Výsledky můžete uchovávat až 6 hodin.

Co ještě potřebuji vědět před vstupem?

Mužům s anamnézou epilepsie, leukémie, glaukomu, vředové choroby, myelomu, fibrózy, zánětu sítnice, Parkinsonovy choroby se užívání tohoto přípravku nedoporučuje. Úplný seznam stavů, u kterých je sildenafil zakázán, získáte od svého lékaře. Lék neužívají muži, kteří nedávno prodělali srdeční infarkt nebo mozkovou mrtvici. Není vhodný pro pacienty s deformity penisu. Jeho užívání může vést k priapismu, což si musí uvědomit lidé s predispozicí k tomuto problému.

Kamagra Oral Jelly dávkování

Při erektilní dysfunkci se užívá 50 mg sildenafilu denně. Tato dávka se doporučuje ve většině případů, ale v závislosti na vašem zdravotním stavu vám lékař může předepsat 25 mg až 100 mg denně. V závažných případech se používá maximální dávka 100 mg.

Interakce s jinými léčivými přípravky

Kamagra a alkohol se spolu dobře neslučují, a proto je třeba se jim vyhnout. Alkohol může nejen snížit účinnost léku, ale může také vést k nežádoucím účinkům. Další léky, které by se neměly používat v průběhu kurzu, jsou

 • některá antibiotika;
 • alfa-adrenoblokátory;
 • dárci dusíku;
 • inhibitory proteáz;
 • lékařské dusičnany.

Sildenafil není vhodný pro muže, kteří jsou již léčeni přípravkem Vardenafil a Tadalafil jako účinnou látkou.

Kontraindikace přípravku Kamagra Oral Jelly

Absolutní kontraindikací užívání přípravku je individuální nesnášenlivost složek přípravku Kamagra. Přípravek Oral Jelly není předepsán chlapcům mladším 18 let. Neměli by jej užívat muži s onemocněním jater nebo ledvin. Lék nemá žádný vliv na řízení. Užívání však může způsobit závratě nebo poruchy vidění, pokud má pacient nežádoucí reakce. 

Nežádoucí účinky Kamagry

Mírnější forma generika zajišťuje, že riziko nežádoucích účinků po jeho užití je minimální. Současně byste se měli poradit s lékařem, pokud se u Vás vyskytne některá z následujících negativních reakcí na přípravek Kamagra Oral Jelly:

 • závratě;
 • mdloby;
 • bolesti hlavy;
 • nevolnost.

Na trhu je velké množství léků na léčbu impotence. To umožňuje najít lék, který nemá žádné absolutní kontraindikace k použití. Kamagra se sildenafilem můžete nahradit přípravkem Levitra nebo Cialis přípravkem Vardenafil a Tadalafil. Není neobvyklé, že nežádoucí účinky jsou způsobeny užíváním neoriginálního léku, proto doporučujeme, abyste si pilulky na zvýšení účinnosti objednali pouze z důvěryhodné lékárny.

Kamagra Oral Jelly předávkování

Při předávkování jsou nežádoucí účinky výraznější, takže léčba je symptomatická. Mezi nejnebezpečnější nežádoucí účinky nekontrolovaného užívání patří priapismus, snížení krevního tlaku a poruchy zraku.

Skladování přípravku Kamagra Oral Jelly

Kamagra zůstává účinná na suchém a tmavém místě s teplotou do 30 stupňů. Obal gelu nesmí být přístupný dětem, protože příjemná vůně a chuť může upoutat pozornost dítěte. Po uplynutí doby použitelnosti musí být lék zlikvidován.

Odpovědnost

Léčivý přípravek Kamagra Oral Jelly vyžaduje před užitím doporučení lékaře. Správa online lékárny nenese odpovědnost za jakékoliv reakce vzniklé v důsledku samoléčby. Informace na těchto webových stránkách jsou poskytovány pouze pro informační účely.

 • Oblíbené produkty
10mg | 20mg | 40mg | 60mg | 80mg
€ 2.85 pilulka
25mg | 50mg | 100mg | 120mg | 130mg | 150mg | 200mg
€ 1.64 pilulka
10mg | 20mg | 40mg | 60mg
€ 2.59 pilulka